مرکز جراحی میلاد رسما آغاز به کار کرد

روز پنجشنبه ۳۰ آذر و تنها یک روز پس از دریافت پروانه بهره‌برداری از وزارت بهداشت و درمان بود که متخصصین “مرکز جراحی میلاد ” نخستین عمل جراحی این مرکز را با موفقیت انجام دادند.

مرکز جراحی میلاد  که بخشی از پروژه در حال ساخت بزرگترین بیمارستان خصوصی شمال‌غرب کشور است، در مجموع با زیربنایی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع و دارای ۴ اتاق عمل مجهز (که ۲ اتاق موفق به اخذ مجوز شده و ۲ اتاق دیگر نیز در حال طی مراحل اخذ مجوز هستند)، بخش‌های بستری، رادیولوژی و آزمایشگاه و در جنب آن پلی کلینیک‌های مجهز و مطب پزشکان ساخته و آماده شده است.

این مرکز جراحی دارای ۱۰ تخت بستری بوده و قابلیت افزایش تا ۲۰ تخت جهت بستری را نیز دارد، ولیکن عمده جراحی‌های این مرکز قابلیت ترخیص بیماران در روز جراحی را دارند.

مرکز جراحی‌ میلاد مجاز به انجام اعمال جراحی طبق پروتکل‌های وزارت بهداشت و درمان در کلیه رشته‌های پزشکی است.

برای ساخت این مرکز جراحی در مجموع بیش از ۳۰ میلیارد تومان هزینه و برای ۴۰ نفر اشتغال‌آفرینی شده است.

امکانات مرکز جراحی‌ میلاد قابلیت پذیرش و جراحی بیماران خارجی را نیز فراهم کرده و لذا می‌تواند در حوزه توریسم درمانی نیز ارائه خدمات نماید.

این مرکز جراحی در قالب پروژه بزرگترین بیمارستان خصوصی شمال‌غرب کشور ساخته می‌شود. فاز نخست بیمارستان بزرگ ۳۰۰ تختخوابی “فردا” هم‌اکنون از ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است و ساخت آن تا پایان سال به اتمام رسیده و پس از دریافت پروانه بهره‌برداری از اوایل سال آتی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد و قادر به ارائه خدمات (خدمات ویژه بیماران خارجی) خواهد بود.